OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

bezpečná cyklistika

Bezpečna Jazda na bicykli

 

Máte radi cyklistiku? Ako budete jazdiť okolo susedstve zámockého parku, alebo off road v horách, môžete cítiť krásu prírody okolo vás. Jazda na bicykli je dobré pre rodiny s deťmi.
 
Chystáte sa kúpiť nové kolo pre seba alebo pre členov rodiny? Alebo plánujete začať na bicykli ako aeróbne cvičenie pre lepšiu fyzickú kondíciu?
 
Ak nemáte na bicykli, existujú faktory, ktoré je potrebné pri výbere bicykla a bezpečnostné príslušenstvo, takže môžete mať najlepší zážitok z jazdy. Bicykel si kúpite by mala zodpovedať vášmu životnému štýlu.
 
Ak chcete zvoliť správny bicykli, spýtajte sa sami seba na nasledujúce otázky:
 
Kde budete jazdiť na bicykli?
Akú veľkosť kolies potrebujete?
Koľko budete musieť stráviť pre vaše kolesá?
Mnoho ľudí robí tú chybu, že nákup najlacnejší kolesá, ktoré môžete nájsť na zľavu úložisko. Potom, čo ju na chvíľu, sa čuduje, prečo sa im nepáči na bicykli. Keď budete mať čas, aby skutočne pozrieť sa na bicykle a zvážiť, prečo chcete, aby jedna, si vyberiete kvalitný motocykel, ktorý je ideálny pre vás.
 
Ak máte v pláne jazdiť na bicykli po okolí alebo vnútri mestských obmedzenia, mali by ste sa pozrieť na cestné bicykle. Pre jazdu v teréne, je odporúčané horský bicykel.
 
Je dôležité, aby nákup správnu veľkosť bicykla. Vydajte sa na bicykli v stoji. Hornej rámovej trubky bicykla by mala byť jedna-dvain. Zo svojho rozkroku. Sedadlá sú nastaviteľné. Ak sa nechcete dostať na bicykli, správnej veľkosti, bude to bolestivé, keď budete jazdiť.
 
Tie by mali zostať v rámci svojho rozpočtu, ale dostať to najlepšie kolo si môžete dovoliť. Lacné kolesá možno rozdeliť do niekoľkých mesiacov. Silné, kvalitné kolesá sú vyrobené z kovov, ako je karbón alebo titán a sú ľahšie ako hliníkové kolesá. Aj, ktoré sú silnejšie ako hliník a odolnejšie.
 
Nezabudnite na príslušenstvo, ktoré potrebujete pre zaistenie bezpečnosti pri jazde na bicykli. Správne príslušenstvo:
 
Cyklistická prilba
Svetlá a reflektory pre nočné jazdenie
Voda držiak na fľašu
Nikdy opustiť domov bez svojej cyklistickej prilby. Kedykoľvek budete jazdiť na bicykli na otvorenej ceste, alebo v horách na nerovnom teréne, potom ste na riziko nehody. Vaša hlava je najdôležitejšia časť vášho tela je potrebné chrániť. Cyklistická prilba minimalizuje možnosť vás rozvojovým krvácanie do mozgu, ak ste účastníkom dopravnej nehody. Niektoré štáty robil to nezákonný jazdiť na bicykli bez prilby. Mali by ste nosiť, aj keď to nie je právnou požiadavkou vo vašom stave.
 
Budete potrebovať zdroj svetla alebo reflektora nainštalovaný na bicykli, alebo budete musieť nosiť reflektor košeľu alebo nohavice, ak máte v pláne ísť v noci. To umožňuje ďalší ľudia a motoristom sa na vás v noci.
 
Noste so sebou fľašu s vodou, alebo váš obľúbený nápoj energie pri jazde na bicykli. Energická jazda môže urobiť smäd.
 
Pri výbere príslušenstva pre vaše kolesá, mali by ste mať na pamäti bezpečnosť. Správne príslušenstvo je možné zakúpiť v každom kole obchode alebo na internete. Jazda na bicykli by malo byť príjemným zážitkom. To by nemalo byť bolestné. Výber zlý kolesá znamená, že ste zaplatili slušné peniaze za produkt nebudete používať.
 
Cyklistika bezpečnosť a právo kolesá sú prospešné pre vás a vašu rodinu.