OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Kellys - u dávame palec hore

Značka bicyklov Kellys

Značku kellys pravdepodobne všetci dobre poznáme. Sú to výrobci značkových bicyklov a všemožných doplnkov na bicykel. Ponúkajú kvalitné doplnky ako sú napríklad stojany na bicykel, fľaše, dresy, topánky a podobne. Čo sa týka kvality ide vpodstate o veľmi vydarenú značku ktorá má celkom hojnú tradíciu a má určitú tradíciu.

Je veľmi pravdepodobné že ak pôjdete do obchodu pre svoj prvý bicykel bez akýchkoľvek skúseností, doporučia vám práve značku kellys. Táto značka ponúka rôzne kategórie bicyklov, pre tých náročních a veľmi skúsených naopak ponúka aj veľké množstvo modelov pre ľudí z menšou praxou, ktorý ale majú radi určitý štandart. Prevažne sa venujú výrobe horský bicyklov, kde nezaostávajú vo výbere tých najmodernejších technológií pri výrobe bicyklov.

Ak sa chcete rozhodnúť pre kvalitný bicykel a máte nejaké peniaze odložené, určite neurobíte chybu ak si vyberiete značku kellys. Má obrovskú základňu klientov, množstvo servis po celom Slovensku a samozrejme veľké množstvo predajní. Koľko krát sa stalo že som šiel okolo jednej z predajní a videl som zástavy v ich značkách ako viali pred obchodom. Je evidentné že túto značku si vyberá veľmi veľa majiteľov predajní pretože sa veľmi dobre predáva. A to bude pravdepodobne aj dôvod prečo firma prosperuje a vyrába stále kvalitnejšie a lepšie bicykle pre všetky vekové kategórie cyklistov.